امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : شنبه 16 دي 1396     |     کد : 1209

فرمانده سپاه عاشورا:

تراز انقلاب اسلامی جهانی است

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در جمع بازنشستگان سپاه غدیر تبریز در حسینیه سپاه استان، گفت: تراز انقلاب اسلامی جهانی است.

غلام عسگر کریمیان، افزود: با رشادت رزمندگان و شهدا و هدایت های پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری  انقلاب اسلامی ایرانی جهانی شده است

وی با اشاره به مسائل روز بیان کرد: تقابل امروز بین یزیدیان و حسینیان زمان است که دشمنان در فکر توطئه همه جانبه از طریق تحریم ها و فضاهای مجازی و رسانه می باشد .

کریمیان شاخصه اصلی انقلاب اسلامی را توسعه عدالت دانست  و اظهارداشت: دشمنان امروز جنگ جدیدی که همان نبرد شناختی است پیش گرقته اند که اصل ولایت فقیه و عدالت را هدف قرار داده است .

فرمانده سپاه عاشورا تنها راه مقابله با دشمنان در این جنگ را بالا بردن اعتقادات و بصیرت افزائی عنوان کرد .

وی با اشاره به  بالا بردن وحدت بین مسلمانان و شیعیان گفت: متاسفانه عده ای در تلاش هستند که با سوء استفاده از این کلمه بین دشمنان رابطه خوب و آن طور که دشمنان می خواهند پیاده سازند که در واقع این در مقابل اسلام است چراکه وحدت باید در راستای تقویت نظام مقدس اسلامی و دین اسلام باشد .

کریمیان خصوصیات پاسداران و دلسوزان انقلاب را مطالبه گری به حق خواند و یادآور شد: دشمنان خارجی و داخلی در تلاشند اینگونه دلسوزان نظام و انقلاب را افراطی یا خشن جلوه دهند .

وی در پایان سخنان خود با تشکر از پاسدارن و پیشکسوتان گفت حضور به موقع شما عزیزان در همه صحنه ها موجب خار در چشم دشمنان خواهد شد .

منبع : خبرگزاری بسیجمدير سايت
نوشته شده در   شنبه 16 دي 1396  ساعت  02:24   توسط   مدير سايت    تعداد بازدید  142
ویرایش شده در شنبه 16 دي 1396 ساعت 03:13 توسط مدير سايت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :