اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 16 دي 1396     |     کد : 1209

فرمانده سپاه عاشورا:

تراز انقلاب اسلامی جهانی است

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در جمع بازنشستگان سپاه غدیر تبریز در حسینیه سپاه استان، گفت: تراز انقلاب اسلامی جهانی است.

غلام عسگر کریمیان، افزود: با رشادت رزمندگان و شهدا و هدایت های پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری  انقلاب اسلامی ایرانی جهانی شده است

وی با اشاره به مسائل روز بیان کرد: تقابل امروز بین یزیدیان و حسینیان زمان است که دشمنان در فکر توطئه همه جانبه از طریق تحریم ها و فضاهای مجازی و رسانه می باشد .

کریمیان شاخصه اصلی انقلاب اسلامی را توسعه عدالت دانست  و اظهارداشت: دشمنان امروز جنگ جدیدی که همان نبرد شناختی است پیش گرقته اند که اصل ولایت فقیه و عدالت را هدف قرار داده است .

فرمانده سپاه عاشورا تنها راه مقابله با دشمنان در این جنگ را بالا بردن اعتقادات و بصیرت افزائی عنوان کرد .

وی با اشاره به  بالا بردن وحدت بین مسلمانان و شیعیان گفت: متاسفانه عده ای در تلاش هستند که با سوء استفاده از این کلمه بین دشمنان رابطه خوب و آن طور که دشمنان می خواهند پیاده سازند که در واقع این در مقابل اسلام است چراکه وحدت باید در راستای تقویت نظام مقدس اسلامی و دین اسلام باشد .

کریمیان خصوصیات پاسداران و دلسوزان انقلاب را مطالبه گری به حق خواند و یادآور شد: دشمنان خارجی و داخلی در تلاشند اینگونه دلسوزان نظام و انقلاب را افراطی یا خشن جلوه دهند .

وی در پایان سخنان خود با تشکر از پاسدارن و پیشکسوتان گفت حضور به موقع شما عزیزان در همه صحنه ها موجب خار در چشم دشمنان خواهد شد .

منبع : خبرگزاری بسیجمدير سايت
نوشته شده در   شنبه 16 دي 1396  ساعت  02   توسط   مدير سايت    تعداد بازدید  78
ویرایش شده در شنبه 16 دي 1396 ساعت 03 توسط مدير سايت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :